Hakkımızda

Mavimor Ambalaj sürekli genişleyen ürün yelpazesi ile sektörün ihtiyaçlarına uygun olarak
kendi standartlarını ve kalitesini oluşturmayı amaçlamaktadır.

Mavimor Ambalaj uzun yıllara varan satış tecrübeleri olan ve arkadaşlığı kardeşlikten öte gören iki girişimci tarafından kurulmuştur. Ambalaj sektöründeki yeniliklerin takipçiliğinden ziyade öncülüğünü üstlenerek, sürekli genişleyen ürün yelpazesi ile sektörün ihtiyaçlarına uygun olarak kendi standartlarını ve kalitesini oluşturmayı amaçlamaktadır.

Müşteri beklentilerini ürün ve hizmetlerine yansıtabilme yeteneğine sahip olan şirket Müşteri Odaklı Yönetim Sistemi’ni benimseyerek, talep edilen ürün ve hizmeti zamanında ve kaliteli, hiçbir önyargıya müsaade etmeksizin teslim etmeyi ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

İç ve dış ticaret pazarında hedeflediği konuma emin adımlar ile ilerleyen şirket, sektörün teknolojisinin yakinen takipçisi olarak en güncel sistemleri bünyesinde barındırmaktadır. İlkelerinden güç alan şirket, gündelik yaşamda bizlere rehberlik eden, kültürümüzü yansıtan ve hedeflerimize doğru yönlendiren değerlere sahiptir.

Değerlerimiz

İç pazarda olduğu gibi dış pazarda da etkili bir şekilde değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunuyoruz.

  • Topluma Duyarlılık: Şirket topluma ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı destekler.
  • Dürüstlük ve Saygınlık: Şirket her zaman iş ahlakı içinde, disiplinine bağlı, dürüst, açık ve tutarlı davranarak sektöre örnek olur.
  • Yerli ve Yabancı Müşteriye Duyarlılık: Müşterilerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini önceden belirleyip, istikrarlı ve daimi bir müşteri memnuniyeti yaratmayı önceliklendirir.
  • Çalışkanlık: Çevreye pozitif enerji yayarak, yarattığı heyecan ve şevk ile çalışma ortamını olumlu hale getirir.
  • Eleştirilere Açıklık ve Yenilikçilik: Her türlü eleştiriye açık olarak, yeniliklerin takipçisi olur, yeni uygulamaların içinde yer alarak değişimi destekler.
  • Özgüven Sahibi Olmak: Kendi bilgi, beceri ve yeteneklerini ortaya koyarak, yaptığı işte sonuca ulaşmada kendine güvenir.